כרטיס ביקור דיגיטלי

המדריך האולטימטיבי לכרטיס הביקור הדיגיטלי שלך

האינטרנט מתפתח בקצב שיא בשל התלותנו הגוברת בטכנולוגיה. מהדרך שבה אנחנו מנהלים עסקים, איך אנחנו נפגשים ואפילו איך אנחנו מחליפים מידע ליצירת קשר, הכל משתנה כדי לשקף חברה נטולת נייר וידידותית לסביבה.

בעוד שכרטיסי ביקור מנייר הם כבר מזמן מרכיב בסיסי ברשת, זה כבר לא נוח להחליף ולנהל פיסות נייר בעולם הדיגיטלי שלנו.

יותר ויותר אנשי מקצוע פונים לכרטיסי ביקור דיגיטליים כדי לשתף מידע בקלות עם אנשי קשר חדשים. זה נכון במיוחד עבור אנשי מקצוע המסתמכים על קשרים אישיים כדי להניע את הצמיחה העסקית ולשפר את הרווחים.

אבל מהם כרטיסי ביקור דיגיטליים, האם אתה צריך אחד ואיך הם מיוצרים?

בואו נסתכל על דרך מהפכנית לשתף מידע ליצירת קשר בפורמט כרטיס ביקור דיגיטלי כדי להרחיב את הרשת שלך ולהגדיל את העסק שלך היום!

מהם כרטיסי ביקור דיגיטליים וכיצד הם עובדים?

כרטיסי ביקור דיגיטליים, הידועים גם ככרטיסי ביקור אלקטרוניים או כרטיסי ביקור וירטואליים, הם דרך מהירה לשתף ולשמור מידע ליצירת קשר בזמן אמת. הם מותאמים למידע הייחודי שלך ויכולים להיות מפורטים או כלליים ככל שאתה צריך.

כשתהיה מוכן לשתף אותו, תוכל לספק כתובת URL, קוד QR או להטמיע אותו בדף האינטרנט שלך. הנמען ילחץ על הקישור או יסרוק את קוד ה-QR וייגש לכל פרטי הקשר שלך.

למה צריך כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיסי ביקור דיגיטליים הם הדרך הטובה ביותר להניע את המותג שלך קדימה. בעידן הדיגיטלי הזה, כרטיס הביקור הווירטואלי שלך ישפר את האינטראקציות המקוונות שלך ויפגין את הנכונות שלך להסתגל לזמנים משתנים.

1. הם נוחים

כל עוד הטלפון או המחשב שלך בהישג יד, כרטיס הביקור שלך תמיד יהיה בהישג יד. מכיוון שהכל אלקטרוני, אתה לא צריך לדאוג שיגמרו הכרטיסים או השארתם בבית.

כרטיסים דיגיטליים הם גם ניתנים לעריכה, כלומר הם תמיד מעודכנים בפרטי הקשר העדכניים ביותר שלך. אם אתה מחליף עבודה, משנה את מספר הטלפון שלך או רוצה להוסיף מידע נוסף, זה רק כמה הקשות משם.

2. הם חסכוניים

מכיוון שהעלויות זולות, ראה מחירון כרטיסי ביקור, אין צורך לשלם מאות שקלים עבור כרטיסי נייר שעלולים להיזרק או לאיבוד על ידי הנמענים. זה מאפשר לך להפנות את התקציב הזה לחלק אחר בעסק שלך.

אם אתה מחפש כרטיס ביקור וירטואלי באיכות טובה יותר, אנו מאפשרים לך לשדרג את עיצוב כרטיס הביקור שלך כך שיכלול כתובות URL מותאמות אישית, קודי QR, צבעים ייחודיים ועוד.

3. הם מציעים מעקב חלק

אנו יודעים שרוב כרטיסי הביקור מנייר שאנו מחלקים נזרקים למגירות או למכלים ולעולם לא יחזרו עליהם. גם אם לאדם יש סורק כרטיסי ביקור, זה עלול לגרום לפרטי הקשר שלך ללכת לאיבוד בערבוב.

כאשר אתה משתף כרטיס ביקור דיגיטלי, הוא עובר ישירות לתיבת הדואר הנכנס של הנמען, מה שמקל על ההשתלבות בזרימת העבודה שלו.

כרטיסי ביקור הופכים את המעקב לקל ויעיל יותר, ומובילים לקשרים חזקים יותר.

4. הם מאפשרים שיתוף ללא מגע

מכיוון שהתכנסויות מקוונות ואירועים וירטואליים הם חלק מחיי היום-יום שלנו, כרטיסי ביקור וירטואליים הם מרכיב עיקרי ברשתות מקוונות מקצועיות.

אתה יכול לשתף את כרטיס הביקור שלך עם כל אחד באמצעות דואר אלקטרוני, הודעת טקסט או מדיה חברתית. אתה יכול אפילו להחזיק קוד QR במהלך שיחת וידאו וכל מי שנכח יכול לסרוק ולגשת לפרטי הקשר שלך באמצעות מכשיר נייד.

ככל שנחזור לתחושת נורמליות, כרטיסי ביקור דיגיטליים ישמרו על פונקציונליות מכיוון שהם סטריליים וניתנים להחלפה ללא מגע פיזי.

5. הם עושים הצהרה

כשאתה חולק כרטיס ביקור דיגיטלי, אתה מוציא הצהרה על עצמך ועל המותג שלך. אתה מתקשר שאתה מודע להתקדמות הטכנולוגית העדכנית ביותר ושחשוב לך להפוך את חיי הנמען לקצת יותר קלים.

על ידי קבלת כרטיס בזמן הקריאה, תתבלט מהקהל ותעורר השראה לטרנדים חדשים בענף שלך, במיוחד אם אתה הראשון להגדיר את המגמות!

 איך ניתן לשתף את הכרטיס הדיגיטאלי?

השיתוף הוא פשוט וניתן לעשות אותו בכמה דרכים שונות.

שתף באמצעות קוד QR:

הנמענים יכולים לסרוק את הקוד הזה עם המכשיר הנייד שלהם ולגשת לפרטי הקשר שלך. הטמע תמונת קוד QR ברקע של ועידת וידאו כדי שאנשים יוכלו לסרוק אותה כשנוח להם.

שתף באמצעות טקסט או דוא"ל:

לפלטפורמת כרטיסי הביקור הדיגיטליים שלך תהיה אפשרות שיתוף, מה שאומר שאתה יכול להזין את האימייל ואת מספר הטלפון שלך ישירות ולאפשר לאפליקציה לנייד לשלוח אוטומטית את כרטיס הביקור שלך.

צרף לחתימת הדוא"ל שלך:

באמצעות קישור או קוד QR, תוכל לכלול את כרטיס הביקור הווירטואלי שלך בחתימת הדוא"ל האוטומטית שלך.

קישורי פרסום:

זכור לכלול את ה-vCard שלך בכל חשבונות המדיה החברתית שלך, דפי הנחיתה ובכל מקום שבו עמיתים לתעשייה או לקוחות פוטנציאליים עשויים לבלות זמן.
ככל שכרטיס הביקור הדיגיטלי שלך נגיש יותר, כך גדל הסיכוי שפרטי הקשר שלך יגמרו בפנקס הכתובות שלך, ויובילו להפניות מכירות או לאנשי קשר עסקיים חדשים.

וואטסאפ:

פופולארי מאוד זה שימוש באפליקציות לשליחה אוטומטית של הודעות לוואטסאפ: למשל לאחר שיחה שלא נענתה, הודעה ממספר לא מוכר, בסיום שיחה ועוד.

התחל עם כרטיסי ביקור וירטואליים עוד היום

בתקופה שבה קיימות הזדמנויות נטוורקינג רבות באינטרנט, הכרחי לשתף את פרטי הקשר שלך ללא מגע. לא משנה באיזה תעשייה אתה עוסק, כרטיס ביקור דיגיטלי מראה שאתה מוביל בתחומך.

צור ושתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך היום כדי להצהיר ולנצל כל הזדמנות להצמיח את הרשת החברתית המקצועית שלך.

שאלות ותשובות פופולריות בקשר לכרטיס ביקור דיגיטלי


כדי להבליט את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך, כלול הודעות מדיה חברתית, צבעים בהירים וסרטונים מרתקים כדי למשוך את תשומת ליבו של הנמען.


בעת יצירת כרטיסי ביקור דיגיטליים, הימנע ממידע מיושן, שגיאות כתיב ברורות ומעומס ויזואלי מוגזם.

 

רקע כהה עם צבעים בהירים כמו אדום יהפוך את הכרטיסים שלך לבלתי נשכחים ומושכים את העין. גופנים צריכים תמיד להיות קלים לקריאה ולהעביר את הטון של המותג שלך.

מחירון כרטיסי הביקור הדיגיטליים שלנו

לכרטיסי הביקור שלנו – עיצובים בלי סוף – כל עסק יקבל את העיצוב המיוחד שלו

כרטיס בסיסי

20 ₪

בחודש

או 200 ₪ / שנתי

כרטיס מקצועי - פופולרי

40 ₪

בחודש

או 400 ₪ / שנתי

כרטיס לחברות

200 ₪

בחודש

או 2000 ₪ / שנתי

מעוניין להזמין את השירות? יש לך שאלה? שלח הודעה!

השירותים הנוספים שלנו

ב Mash אנחנו מאמינים בעסקים ופועלים לפי הצרכים של כל עסק: לשם כך הכנו תוכנית דיגיטלית לכל אשר באשר הוא – מקטן ועד גדול

קידום אתרים אורגני

אנו מאמינים שכל עסק חייב להימצא במיקומים ראשונים בגוגל - ולשם כך יש לנו את השירות המתאים לעסק שלך בכדי לקדם אותו בגוגל.

כרטיס ביקור דיגיטלי

מהיום לא צריך כרטיס נייר שהולך לאיבוד - הכירו את הכרטיס הדיגיטלי - אפשר לשלוח אותו בהודעה/ וואטסאפ וכולם יכולים לראות את הכרטיס בכף היד. משם ישנם לחצנים וקישורים ליצירת קשר/אתר/רשתות חברתיות ועוד!

בניית אתרים

במידה ויש לך עסק קטן/בינוני/גדול ואתה מעוניין באתר עם כמה עמודים, אנחנו כאן בכדי לעזור! אתרים מעוצבים ברמה הגבוהה ביותר

בניית דפי נחיתה

במידה ויש לך עסק, ואתה מעוניין לבנות דף נחיתה הגעת למקום הנכון, אנו בונים דפי נחיתה ממירים לכל סוגי העסקים - והקטגוריות השונות

קידום ברשתות החברתיות

כולם היום נמצאים ברשתות החברתיות, בין אם זה טיקטוק, אינסטגרם או פייסבוק. ושם אתה גם רוצה להיוות, אנו מקדמים אורגני ו/או ממומן. תלוי בעסק שלך

בניית לוגו

אנו במש - בונים ומעצבים, לא רק כרטיסי ביקור דיגיטליים, דפי נחיתנ ואתרים, אנו גם מעצבים לוגואים ברמה הגבוהה ביותר- לוגו שיסביר על העסק שלך

למה לבחור בנו?

אנו יודעים שיש עוד המון מתחרים בשוק – אז למה בעצם לבחור בנו?

מאש שיווק דיגיטלי

מקצועיות ברמה גבוהה

אנו משקיעים המון, ולא מתפשרים על איכות מקצועית!

חשיבה מחוץ לקופסה

אנו נעשה את המיטב כדי לתת לכם תוצאות ואיכותיות

עמידה בזמנים

אנו עומדים בזמנים, מכיוון שאנו יודעים שזמן זה כסף!

שירות 24/7

שירות ללא תחרות - תוכלו לפנות אלינו בכל שעה וזמן - אנו עובדים עם כל העולם - אז תיאמנו זמנים למענה.